Imprezy Integracyjne

Oderwijmy się od codziennych obowiązków! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą imprez integracyjnych. Oczywiście każde spotkanie u nas ma zabarwienie motoryzacyjne! Zapraszamy zarówno tych, którzy szukają pomysłu na imprezę dla dzieci, jak i organizatorów szukających miejsca na przeprowadzenie innego rodzaju eventu.

Imprezy integracyjne, to zjawisko, które poprzez różnego rodzaju aktywności pomaga w budowaniu relacji. Wspólny czas spędzony poza miejscem pracy z pewnością wzbogaci relacje w grupie, zintegruje, pomoże nawiązać współpracę, zaufanie, a nawet przyjaźń. My do tych spotkań dokładamy dużą ilość adrenaliny.

motoparkintegracja3

Jesteśmy w stanie przygotować wiele atrakcji i zadań dla każdej grupy wiekowej, także imprezy dla dzieci.
Takie konkurencje jak "Spacer Mechanika", czy też "Rzut Oponą" pozwalają na rywalizację zespołów w najprostszy sposób, sprawdzając się w każdego rodzaju spotkaniach.

Wyścigi gokartami, to także propozycja idealna na imprezę dla dzieci, jak i dla każdej grupy wiekowej i zawodowej. Proste pojazdy, dające dużo frajdy z jazdy i rywalizacja między uczestnikami, to cechy dla których wyścigi kartingowe są obecne na każdej imprezie.

Popularne zadania z doskonalenia techniki jazdy, poza aspektem integracji, pozwalają przypomnieć wiele zachowań za kierownicą. Wykorzystanie Alkogogli - okularów symulujących stan po spożyciu alkoholu, pozwala na uzmysłowienie trudności związanych z prowadzeniem pojazdów pod wpływem.

motoparkintegracja2Popularne zadania z doskonalenia techniki jazdy, poza aspektem integracji, pozwalają przypomnieć wiele zachowań za kierownicą. Wykorzystanie Alkogogli - okularów symulujących stan po spożyciu alkoholu, pozwala na uzmysłowienie trudności związanych z prowadzeniem pojazdów pod wpływem.

W ramach zapewnienia dużej ilości adrenaliny, proponujemy także przejażdżki Drift Taxi z zawodnikami Driftingowego Pucharu Bałtyku lub przejażdżki z kaskaderami Stunt Taxi - na dwóch kołach.

IMG_3145_2Dysponujemy salą dydaktyczną dla 30 osób, pozwalającą przeprowadzić dowolne szkolenie.
Na terenie obiektu funkcjonuje bar, zapewniając wyżywienie dla Państwa gości.
Na pewno pobyt u nas zapadnie na długo w pamięci.

Przygotujemy atrakcje zarówno na wieczorek kawalerski, jak i dla grupy dwustu osobowej. Jesteśmy też gotowi uatrakcyjnić każdą imprezę poza naszym obiektem. Możemy dostarczyć zarówno gokarty, jak i grupę kaskaderów z zapierającymi dech w piersiach pokazami.
Jeżeli miejsce pozwoli, możemy zorganizować przejażdżki Drift Taxi na Państwa obiekcie.

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju i wielkości imprezy.
Hotele i agencje eventowe mogą liczyć na rabaty przy stałej współpracy.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, dzwońcie!