Kupon Podarunkowy Motopark

Szukasz pomysłu na prezent? Chcesz komuś sprawić radość? Kupon Podarunkowy to nasza propozycja dla Ciebie!

Jak to działa? Kupon można wykorzystać w dowolnym momencie, oczywiście w oparciu o nasz kalendarz. Osoba obdarowana może korzystać z naszych usług, decydując samemu w jakiej postaci odbierze swoją dawkę adrenaliny. Co więcej, może przyjść z Tobą i możecie razem się bawić.

Kupon, to doskonały prezent dla entuzjasty motoryzacji i wyścigów! Kupon świetnie sprawdza się jako prezent urodzinowy, prezent motywacyjny, itp.

Dla potrzeb rozliczania wykorzystanej części kuponu, ma on umowną wartość 250 punktów. Każdy punkt to 1 złoty do wydania w Motoparku! Posiadacz kuponu decyduje kiedy i na co chce przeznaczyć swoje punkty!

Jak to wygląda w praktyce?

Na przykład: Osoba obdarowana korzysta z jazdy dużym Gokartem przez 15 minut - wydatek 70 punktów oraz Drift Taxi - wydatek 90 punktów. Razem z kuponu "wydaje" 160 punktów. Pozostałe 90 punktów może wykorzystać w dowolnym czasie!
Kolejny przykład: Odwiedziliście nas we dwoje, i każde z Was korzystało z 10 minutowej jazdy dużym Gokartem - wydatek razem 100 punktów, na kuponie pozostało 150 punktów. Proste i czytelne zasady.

Kupon nie musi być wykorzystany w ciągu jednego dnia!

Koszt całkowity kuponu to 200,00 zł, za które otrzymujesz 250 punktów - w tym 50 punktów w prezencie od nas!

Ważna informacja dla osób, które z jakiś powodów nie mogą nas odwiedzić osobiście w celu zakupu kuponu. Chętnie wyślemy kupon na wskazany adres. Warunkiem jest przedpłata na nasze konto pełnej kwoty. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za wysyłkę!

Proponujemy także Kartę Wstępu - dobry pomysł na prezent dla tych, którzy odwiedzają nas na każdej imprezie lub zawodach. Karta upoważnia do bezpłatnego wstępu na 6 (sześć) imprez organizowanych w Motoparku. Możesz przyjść sam, możesz z kimś.

Karta posiada wymiar karty kredytowej, umożliwiający wygodne przechowywanie w portfelu - jest zawsze po ręką.

Koszt całkowity Karty Wstępu to 70 zł.
Karta jest ważna do 31 grudnia w roku wydania.