PitBike MRF

Pierwszym przeznaczeniem do jakiego PitBike został stworzony to MotoCross. Koła crossowe z kostkami, zawieszenie o sporym skoku, które wytrzymuje wagę zawodnika do 90-100 kg oraz silnik o mocy ponad 10KM z dużym momentem obrotowym - to podstawowe parametry specyfikacji MotoCross.

PitBike MRF w specyfikacji Supermoto, to podobnie jak w przypadku dużych motocykli, koła z oponami slick (przeznaczone na asfalt). Zawody odbywają się między innymi na torze Motopark Koszalin. Prędkości dochodzące do 100 km/h sprawiają, że można się pościgać na poważnie. Kolejnym atutem jest to że wszyscy zawodnicy jadą na praktycznie takich samych motocyklach - czyli liczy się technika, nie moc, a wygrać może każdy.

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. PitBike, to również przedszkole i start dla najmłodszych. PitBike oferuje modele, którymi jeżdżą dzieci w wieku od 4 lat (MRF 80). Nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy by przekonać się, czy pociecha zakocha się w motocyklach, czy może je znienawidzi. Nasze najmniejsze motocykle idealnie nadają się na szkolenie młodych adeptów. Na dodatek są już miejsca w Polsce gdzie można wypożyczyć pitbike’a i przekonać się o co w tym biega.